Serinleten Yaz Fırsatları

İklimsa’dan Serinleten Yaz Çekilişi ile 100 Kişi 1.000TL değerinde Teknosa Hediye Kartı Kazanıyor!

İklimsa klimalar yaza özel %20‘ye varan indirim, Peşin fiyatına 6 taksit ve 100 kişiye 1.000TL değerinde Teknosa hediye kartı kazanma avantajlarıyla!

Üstelik eski klimanızı 900TL’ye varan indirimlerle yenileme fırsatıyla.

İklimsa ailesine katılmak ve avantajlı kampanyalardan faydalanmak için tek yapmanız gereken beğendiğiniz ürünün detayına tıklamak


İklimsa Serinleten Yaz Fırsatları Kampanyası hakkında daha detaylı bilgi almak için ve ücretsiz keşif hizmetine aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.


Kampanya Detayları

Kampanya 01 Temmuz – 31 Ağustos 2021 tarihleri arasında geçerli olup, stoklarla sınırlıdır. Kampanya duvar tipi ürün gruplarında geçerlidir. Sigma marka SGM12INVDMV modelinde %20 indirim geçerlidir. Diğer marka ve modellerdeki indirim oranı ile ilgili ayrıntılara iklimsa.com ve İklimSA merkezlerinden ulaşabilirsiniz.

Duvar tipi klima fiyatlarına montaj ve 5 metreye kadar bakır borulama bedeli dahildir. Diğer ürün grupları olan profesyonel ve multi serisi ürünlerimizde montaj ve tesisat fiyatlara dahil değildir. Montaj işlemlerinde elektrik besleme hattı ve sigorta işlemleri müşteriye aittir. KDV, bandrol ve diğer vergilerdeki değişiklikler ve gelebilecek yeni vergiler fiyatlara aynen yansıtılacaktır. Fiyatlara KDV dahildir. Teknosa, kampanya süresi boyunca fiyatlarında değişiklik yapma, kampanyayı süresinden önce sona erdirme ve kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. İlanda yayınlanan resim, fiyat ve bilgilerde oluşabilecek yazım hataları söz konusu olduğunda İklimSA merkezlerindeki ve www.iklimsa.com sitesindeki fiyat ve bilgiler geçerlidir.

100 Kişiye 1.000TL Değerinde Teknosa Hediye Kartı Çekilişine Katılma Koşulları

6 Taksit Ödeme Seçeneği:

Axess, World, Paraf, Bankkart (Ziraat), Maximum, Bonus, Cardfinans ve Advantage kredi kartları ile İklimSA merkezlerinden yapılacak olan alışverişlerde peşin fiyatına minimum 6 taksit uygulanacaktır. Kampanya koşulları kart çeşitleri bazında değişiklik gösterebilir. Kart çeşitleri bazında uygulamalar ve taksit sayıları ile ilgili İklimSA merkezlerinden bilgi alabilirsiniz.

Eski Klimanızı 900TL’ye varan İndirimle Değiştirme Seçeneği:

Eski ve çalışır durumdaki klimalarınız İklimSA yetkili merkez veya servislerince hazırlanacak kondisyon raporu neticesinde değerlemesi yapılıp, müşteri e-posta adresine teklif olarak gönderilir. Müşterinin ilgili teklifi kabul etmesi neticesinde değerleme tutarı müşterinin alacağı yeni klima fiyatından düşülerek tahsil edilir. Kondisyon raporu hazırlanırken klimanın markası, kapasitesi, kullanım süresi, kullanım ve performans durumu gibi birçok kriter dikkate alınmaktadır. Müşterinin yeni klimayı almaktan vazgeçmesi durumunda eski klimanın yerinde değerlemesi neticesinde ortaya çıkan kondisyon raporu karşılığı müşterinden 50 TL talep edilir.   

Satıcı firma, TeknoSA İç ve Dış. Tic. A.Ş. (İklimSA), CarrefourSA Plaza Cevizli Mahallesi, Tugay Yolu Caddesi No: 67 A, Blok: B Maltepe/İstanbul